چهارشنبه 16 اُكتبر 2019 - چهارشنبه 24 مهر 1398  | English
کمينه
آمار بازدید
Membership عضویت :
Latest New User اخرین: اسمان
Past 24 Hours دیروز: 0
Prev. 24 Hours امروز: 0
User Count همه کاربران سایت: 782

People Online افراد انلاین:
Visitors بازدیدکنندگان: 37
Members کاربران: 0
Total کل بازدیدها: 37

Online Now انلاین:
انا لله و اناليه راجعون
image انا لله و اناليه راجعون  
Created by portalhost 25/07/2012 08:36:25 ب.ظ

اطلاعيه خانه جغرافيا به مناسبت ارتحال پروفسور محمد حسن گنجي بشريت، همواره مرهون وجود انسان هاي مجاه...


پروفسور محمد حسن گنجي ، به واقع از جمله گوهرهاي تابناك كوير ايران بود، شخصيت بزرگي كه مسير تكامل و سعادت را براي دانشجويان و شاگردان خود هموار ساخت.
   او،  مجاهد واقعي عرصه علم و دانش و اخلاق و ادب بود، بزرگ مردي خستگي ناپذير، نستوه و در عين حال انسان رحيم، بردبار و مهرباني كه با تمام وجود در اعتلاي علم و فرهنگ ايران اسلامي كوشيد.
  استاد، پيشرفت كشور را در سايه سار همدلي، وحدت و مهرباني به همنوعان مي دانست و شايسته آن است كه انديشمندان، فرهيختگان و جوانان اين مرز و بوم، منش و رفتار اين شخصيت بزرگ را الگوي خويش قرار دهند.
  پروفسور محمد حسن گنجي، «گنج» و «هويت» علم جغرافيا در ايران است و خانواده جغرافيايي كشور مرهون دانش، دانايي و اراده مثال زدني اين بزرگ مرد عرصه علم كشور مي باشند.
   مسئولان و خدمتگزاران«خانه جغرافيا»، اين يادگار ارزشمند آن فرزانه بي همتا ، با تسليت اين ضايعه دردناك به عموم جغرافيدانان جهان، به ويژه دانشمندان، فرهيختگان، دانش آموختگان و دانشجويان جغرافياي كشور، استمرار راه درخشان آن عزيز سفر كره را از خداوند متعال مسئلت نموده و اميدوار است با سعي و اهتمام  جامعه جغرافيدانان كشور، اين ميراث معنوي پدر علم جغرافيا ، همچنان كه اميد و نهايت آمال ايشان بود، به مركز اثر گذار و نقطه كانوني فعاليت هاي علمي موثر در ارتقاء جايگاه علم جغرافيا و توسعه و آباداني كشور عزيزمان تبديل گردد.

خانه جغرافيا